wsparcie_sprzedazy_title
AlfaProjekt_Kostka_widok2b

Zwiększ efektywność
Twoich mobilnych sprzedawców automatyzując proces tworzenia ofert handlowych. Uzyskasz kontrolę w czasie rzeczywistym nad procesem sprzedaży w Twojej firmie.

Efektywność mobilnych sprzedawców

Dajemy Ci platformę do zarządzania ofertą handlową i warunkami rabatowymi dla Twoich Klientów. Odwzorowanie w systemie Twoich reguł biznesowych zapewni wysoką jakość procesu rabatowania i kompletacji dokumentów dla umów z Klientami. Dzięki dostępowi do systemu poprzez urządzenia mobilne Twoi Sprzedawcy będą mogli skoncentrować się jeszcze skuteczniej na potrzebach Klienta, mając zawsze pod ręką potrzebne informacje. System uwolni ich od żmudnej, manualnej pracy przy składaniu ofert.

Natychmiastowe uruchomienie usług

Twoi pracownicy w terenie będą mogli korzystając z urządzeń mobilnych opracować ofertę i po jej zatwierdzeniu zlecić uruchomienie. Integracja z systemami wewnętrznymi w Twojej firmie odpowiedzialnymi za realizację oferowanych usług pozwoli na ich parametryzację na podstawie uzgodnionych z Klientem warunków. Skróci to czas pomiędzy zamówieniem a uruchomieniem, eliminują także ryzyko błędów wielokrotnego wprowadzania danych.

cennik ws

Skuteczność wdrożenia

Dysponujemy gotowym, sprawdzonym systemem pozwalającym na sprawne wdrożenie. Proponujemy bezpieczną, sprawdzoną metodologię wdrożeniową „krok po kroku”. Na etapie analizy przedwdrożeniowej współpracujemy z Klientem, w celu optymalizacji procesów wspieranych naszym rozwiązaniem.

certified ws

Wsparcie Twojego rozwoju

Nasze rozwiązanie wspiera rozwój nowych usług w Twojej ofercie, pozwalając m.in. na zarządzanie procesami serwisu u Klienta. Łącząc elementy zarządzania ofertą z przebiegiem procesu serwisu, Twój przedstawiciel nie musi się obawiać, że zapomni o jakieś istotnej czynności, gdyż system podpowie mu kolejne kroki.

Wyższa rentowność sprzedaży

Poprawisz rentowność Twojej sprzedaży dzięki aktywnemu zarządzaniu szansami sprzedaży i uwolnienie sprzedawców od nieefektywnego wprowadzania tych samym danych do różnych systemów. Przyspieszysz proces skutecznego wdrożenia sprzedawców w nową ofertę handlową.

wykresy ws

Zaproś nas do przeprowadzenia
wstępnej analizy procesów
i oceń jakie korzyści przyniesie
nasz system w Twojej firmie.