dystrybucja_title
AlfaProjekt_Kostka_widok4h

Poszerzysz swoje możliwości dystrybucyjne, wykorzystując potencjał rozwoju e-commerce.

Poprawisz rentowność i uzyskasz kontrolę nad procesami dostaw w Twojej sieci dystrybucji.

Nadzór nad pracą przewoźników

Umożliwiamy Ci w czasie rzeczywistym kontrolę nad procesami dostaw do klienta końcowego. Nasze doświadczenie z sektora kurierskiego gwarantuje Ci dobór optymalnego rozwiązania organizacyjnego, procesowego i informatycznego.

kurier2

Sprawny przepływ towarów

Dzięki automatyzacji czynności przyjmowania i weryfikacji zleceń od Klientów oraz optymalizacji czasu potrzebnego na przygotowanie zlecenia dla przewoźnika, usprawniamy przepływ towarów. Wykorzystanie komunikującej się z systemem centralnym w czasie rzeczywistym aplikacji mobilnej kierowcy, gwarantuje bieżące informacje o stanie dostaw.

mobile dystr

Rozliczenie dostaw

Sprawnie rozliczysz środki pozyskane z pobrań gotówki. Dzięki aplikacji mobilnej bezpiecznie i przejrzyście rozliczysz się z Twoimi Przewoźnikami w zakresie gotówki, dokumentów i zrealizowanych planów dostaw.

rozliczenia cod

Skuteczność wdrożenia

Dysponujemy gotowym, sprawdzonym systemem pozwalającym na sprawne wdrożenie. Proponujemy bezpieczną metodologię wdrożeniową „krok po kroku”. Optymalizujemy koszty wdrożenia, utrzymania i rozwoju systemów IT, bez „ślepych uliczek” ich architektury.

infografika kod

Zadowolenie Klientów

Dostarczamy narzędzia do stymulacji wzrostu satysfakcji Twoich Klientów, umożliwiając im rzetelną interakcję. Projektujemy systemy i procesy w ten sposób, aby budować pozytywne doświadczenia Klientów w każdym punkcie kontaktu z Twoimi usługami. Dostarczamy rozwiązania do analizy statystycznej i marketingu.

doswiadczenie dystr

Zarządzalność biznesowa

Dzięki połączeniu procesów operacyjnych z systemem je wspierającym, uzyskasz niezawodne sterowanie Twoim biznesem. Wdrożone w systemie narzędzia kontrolingu zapewnią Ci informację zwrotną o skuteczności podjętych działań.

panel dsc dystr

Zaproś nas do przeprowadzenia
wstępnej analizy procesów
i oceń jakie korzyści przyniesie
nasz system w Twojej firmie.